i Vtipy
 

Nastavení Přidávat název vtipu: ano |- neOdeslat vtip na: E-mail | Vodafone | O2 | T-Mobile |- Slovensko

Vtip zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to

Text SMS č. 1: Stoji devadesatilety starik pred Uradem vlady a v rukou drzi transparent, na kterem je napsano: Dekuji Stanislavu Grossovi a jeho vlade za krasne

Text SMS č. 2: detstvi! Vyleze ven mluvci vlady a povida: Poslouchejte, kdyz vy jste byl dite, pan Gross jeste nebyl na svete! No, tak prave proto za to dekuji!

Orange nabízí 10 SMS zdarma měsíčně po bezplatné registraci na OrangePortal.sk. Je nutné mít slovenské číslo. Placené SMS můžete posílat neomezeně.
Pro registraci prosím použijte nové okno kvůli správnému odeslání kontrolního kódu. V případě potíží s přihlášením nebo odesláním zkuste použít přímý odkaz.

Jak zkopírovat vtip:

1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).

2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.

3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.

4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.

» Zpět nahoru

To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info