i Vtipy
 

Nastavení Přidávat název vtipu: ano |- neOdeslat vtip na: E-mail | Vodafone | O2 | T-Mobile |- Slovensko

Vtip zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to

Text SMS č. 1: Major vede svou jednotku na cviceni. Najednou vyplivne vysilacka a jednotka je bez spojeni. Major skoci do dzipu a prikaze cetari, at maximalni

Text SMS č. 2: rychlosti jede do stabu cviceni. Bezpecne tam dojedou a vsichni je radostne vitaji. Velitel dokonce potrese majorovi rukou. Ten skromne odpovi: Mne

Text SMS č. 3: negratulujte, to je zasluha cetare. Velitel prikyvne a obrati se k cetari: Majorova zena prave porodila holcicku.

Orange nabízí 10 SMS zdarma měsíčně po bezplatné registraci na OrangePortal.sk. Je nutné mít slovenské číslo. Placené SMS můžete posílat neomezeně.
Pro registraci prosím použijte nové okno kvůli správnému odeslání kontrolního kódu. V případě potíží s přihlášením nebo odesláním zkuste použít přímý odkaz.

Jak zkopírovat vtip:

1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).

2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.

3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.

4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.

» Zpět nahoru

To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info