Přidáno: 9. 1. 2017 - 10:34

Posláno: 4x

Známka: 3,14 od 7 lidí

POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
Organizátoři olympiády museli řešit nečekanou stížnost, že průběh atletických soutěží narušilo hejno ptáků. Stížnost se však ukázala neoprávněná, protože se nejednalo o žádné hejno ptáků. To jen na atletický stadion přišli čeští sportovci Hejnová, Ptáčníková, Sluková, Vrabcová a Sýkora.

» Olympiáda

Přidáno: 21. 8. 2016 - 22:16

Posláno: 3x

Známka: 3,25 od 4 lidí

Svoboda porazil všechny!!! Český překážkář zlomil rekord olympiády, když při běhu na 110 metrů porazil všechny svoje překážky. Za tento heroický výkon mu patří krásné osmnácté místo. Atlet však ani zdaleka neusíná na vavřínech. Na atletickém mistrovství světa příští rok v Londýně hodlá svůj letošní rekord navýšit a má v úmyslu shazovat nejen svoje překážky, ale i překážky soupeřů.

» Olympiáda

Přidáno: 21. 8. 2016 - 18:35

Posláno: 5x

Známka: 1,86 od 7 lidí

Z Ria k nám dorazila překvapivá tisková zpráva, že českou olympijskou výpravu vedl Doktor Martin z televizního seriálu České televize. Tisková agentura „Lžiafámy” nakonec uvedla tuto informaci na správnou míru. Nejedná se totiž o Doktora Martina z televize, nýbrž o Martina Doktora, bývalého kanoistu a současného sportovního ředitele Českého olympijského výboru. Tímto se agentura „Lžiafámy” omlouvá herci Miroslavu Donutilovi.

» Olympiáda

Přidáno: 21. 8. 2016 - 14:39

Posláno: 5x

Známka: 3,40 od 10 lidí

Česká výškařka byla údajně vyřazena ze soutěže, protože byla hrubá na soupeřky. Skutečnost je ovšem taková, že se Hrubá jmenuje a vyřazena byla proto, že skákala blbě.

» Olympiáda

Přidáno: 21. 8. 2016 - 12:17

Posláno: 6x

Známka: 2,00 od 5 lidí

Tenista Rosol a běžkyně Rosolová se rozhodli po vzoru mnoha jiných sportovců uzavřít v Riu manželský svazek. Snoubenci se dohodli na společném příjmení Huspenina.

» Olympiáda

Přidáno: 21. 8. 2016 - 11:06

Posláno: 3x

Známka: 2,86 od 7 lidí

Český cyklista získal stříbrnou medaili v závodě horských kol. A to navzdory tomu, že nastupoval do závodu jako Kulhavý.

» Olympiáda

Přidáno: 21. 8. 2016 - 2:30

Posláno: 5x

Známka: 2,80 od 5 lidí

„Cože, bramborovou medaili?” zděsí se český běžec, který na olympiádě skončil těsně pod stupni vítězů a vypráví: „Brambor už mám po krk, vždyť jich mám plné pole!”