i Vtipy
 
Kategorie
Manželka pošle ráno muže, aby šel do lesa porazit nějakou soušku. Ten se ale napřed staví v hospodě a nezůstane při jedné. O půlnoci se ho číšník ptá: „A kam jdeš?”
„Do lesa na dříví.”
„Teď o půlnoci?”
„No, alespoň vidíš, co mám doma ze ženskou!”
To se mi líbí Sdílet na Facebooku

Muži a ženy

» Muži

Přidáno: 25. 8. 2011 - 1:27

Délka: 238 znaků

Posláno: 24x

Známka: 2,96 od 23 lidí

Přidal: lipno

ID: 1044199

Druh: anekdota

Filtr obsahu: není

Stav: zveřejněné

POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO OHODNOCENO
To se mi líbí Sdílet na Facebooku
Web používá cookies. OK Info